This page has moved. Click here to go to the new page.

Cudowny pierwszy stosunek na świecie Patrycja robi wspaniałego lodzika

Tego dnia Anka wyszła spośród domu z postanowieniem: dzisiaj stracę czystość. Z jakiej przyczyny? Żeby http://jakobjablonski.wordpress.com/2013/05/17/po-dotarciu-do-kina-moje-mysli-wciaz-krazyly-kolo-pauliny/ posiadać to w tym momencie spośród głowy i wywodzić z seksu wprost przeciwnie radość. Nie ważne spośród kim ani podczas gdy. Miała wtenczas 17 lat. Była na wakacjach z koleżanką. Ubrała się bardzo seksownie: czarne rajstopy, czerwona najmniejszy zaś biała barwa top spośród dużym dekoltem tudzież koronką naokoło niego. Bielizny nie miała na sobie żadnej. przejdz do strony Anka jest wysoka, zgrabna, ma duże zielone oczy zaś długie czarne kołtuny. Jej współpracowniczka – Iza – to wysoka blondynka o niebieskich oczach, obie niezmiernie ładne, jednak Anka ładniejsza. Dotychczasowy więc na wakacjach w Londynie. Wyszły z domu ok. 22. Poszły do swojego ulubionego klubu, gdzie ileś potańczyły, niemniej jednak prędko zmieniły punkt, gdyż stwierdziły, iż nie ma tam nikogo ciekawego. W drugim klubie przyczepiła się do nich grupka Włochów. Było ich 5. Postawili im drinki, ten blog jest super Anka zaczęła bawić sie spośród jednym na przestrzeni kiedy do Izy bliżej przysiadł się inny. Pozostali przesiedli się aż do innego stolika, by trwać nadal swoje polowanie.
Anka z jednym Włochem wróciła do stolika natomiast zastała Izę natychmiast mocno liżącą się spośród drugim Włochem (nie wspominam imion, jako że ani Anka ani Iza ich nie pamiętają). Włosi jak owo Włosi – ciemna cera, wybitnie przystojni. Jeden spośród nich – ów, kto przyczepił się do Anki – pył w Londynie swoją restaurację, i reszta była jego kuzynami. Anka poszła aż do łazienki, oraz jej Włoch korzystając z okazji niepostrzeżenie wsypał sprawdz strone Włoch zaprosił ja na swoje kolana. Zaczęli sie namiętnie dawać pocałunki, jego dłonie zawędrowały u dołu jej bluzkę. Po ok. pół godzinie wyszli spośród klubu. Włoch Anki zaproponował, żeby poszli do jego mieszkania, mimo to Iza nie chciała.
Poszli wskutek tego do parku w sąsiedztwie kościele protestanckim. Iza ze swoim Włochem usiedli na ławce, gdzie kontynuowali lizanie a macanie, Anka choć ze swoim Włochem znalazła się u dołu ścianą kościoła. Włoch z trudem przyparł ego do muru a zaczął obmacywać. Zdjął jej bluzkę, spod której wyskoczyły jej kształtne cycki. Zacząl je z trudem marszczyć, co sprawiło jej słodki żal. Nadal ściągnął spośród niej spódniczkę natomiast jego oczom ukazała się jej niewinna brodawka zasłonięta zaledwie rajstopami. Ekspresowo zdjął je również oraz Anka była ten blog jest super w tym momencie w stroju Ewy. Włoch ściągnął portki natomiast majtki tudzież położył ręka Anki na swoim ogromnym penisie – miał ok. 20cm. Białogłowa niebardzo wiedziała, co sprawiać, zaczęła roztropnie przeciągać dłoń w ponurość natomiast w górę kiedy owo widziała owo na pornosach, wprawdzie za słabo go ścisnęła, z tej przyczyny Włoch chwycił oraz ścisnął jej graba mocniej. Skojarzyła o co chodzi polecany blog wsunął grabula pośrodku jej nogi i zaczął głaskać jej łechtaczkę. Po chwili Anka poczuła się niesłychanie obco. Zaczęło mataczyć się jej w głowie oraz przewróciła się. Dla Włocha nie był owo niemniej jednak żadnej szkopuł, nawet ucieszył się z tego powodu, ponieważ był aktualnie ogromnie mocno zaniepokojony zaś kiedy najszybciej chciał przewertować jej szparkę.
Nie wiedział jakkolwiek, iż Anka jest dziewicą. Położył ja na plecach a rozsunął jej nogi. Próbował wsadzić swojego ptaka w jej różyczkę, aliści okazało się, iż stawia ona mocny rewolta. Anka nul nie mówiła, kompletny czas kręciło się jej w głowie a zaczęła mieć halucynacje. Patrzyła na Włocha oraz miast jego twarzy widziała twarze różnych ludzi, spośród Chrystusem włącznie. Była przerażona. Gdy Włoch powtórnie próbował w nią wleźć, stwierdziła, że owo wszystko było głupim pomysłem i wolałaby zarzucić niewinność w innych okolicznościach, na widać nie pod kościołem. Próbowała odsunąć Włocha, lecz ów ani chybi nie miał zamiaru przerywać zobacz poddała się. Wiedziała, że nie ma szans spośród silnym Włochem, a drzeć mordę spośród jakiegoś powodu nie mogła – jakby odjęło jej wotum. Odwróciła ale wręcz głowę, tak aby nie pojmować jego twarzy, która permanentnie zmieniała się w jej oczach. W największym stopniu przeraziło ją, gdy zobaczyła Chrystusa. Pomyślała, iż w środku owo, co robi zostanie przeklęta aż do końca życia.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC