This page has moved. Click here to go to the new page.

Sex w szafie

Jakikolwiek Chronos temu na naszym osiedlu powstała Siłownia – Fitnes – Club. Dzięki dłuższy Chronos czasu w każdym razie mnie nie interesowała, ponieważ prawdę powiedziawszy, celowo nie było ku sex tel temu potrzeby.
Przechodząc pewnego razu jesienią niedaleko tego klubu, z większym natężeniem z ciekawości, aniżeli owo, co natychmiast powiedziałam, spośród potrzeby, weszłam do niego chcąc zobaczyć, gdy to wygląda. Od chwili momentu wejścia zainteresował się mną, gdy się przedstawił, dydaktyk Janek, pytając, co mnie interesuje. Prowadzący Janek to niepełnoletni mężczyzna wzrostu ok. 185 cm, w ramionach dubel cięgi szerszy niż ego w biodrach. Po prostu młokos, dobrze pizda ukończony osobnik, niedaleko którym ja wyglądałam groteskowo. Powiedziałam, że przyszłam zerknąć, podczas gdy to wygląda. Szkoleniowiec Janek objaśnił mnie w funkcjach poszczególnych przyrządów, sugerując, że dla poprawy ogólnej kondycji mogłabym cokolwiek przy nich poćwiczyć.
Przyszła jesień zaś spacery tudzież kawaleria na rowerze przestały być atrakcją, wskutek tego poszłam do tego klubu zorientować się, co ego w ową stronę mogę sprawiać.
Drugi raz przywitał mnie Kasztelan Janek natomiast umówiliśmy się, iż będę przychodziła w poniedziałek na godzinę 19-tą, na półtorej godziny ćwiczeń. Po pewnym czasie spytał, czy nie miałabym ochoty przenieść się z tymi swoimi ćwiczeniami na te same godziny, jednakowoż na czwartek, tyle na odwrót, iż na innej siłowni. Nie czując żadnego podstępu, zgodziłam się. Janek podał mi adres i umówionego dnia pod ów adres pojechałam.
Za nadzwyczaj eleganckim ogrodzeniem był chałupa jednorodzinny, niechybnie było, iż jest w niego włożona niezła sałata. Zadzwoniłam, zabrzęczał domofon i weszłam, otworzyły się drzwi a na progu powitał mnie Janek. Przywitaliśmy się, poprosił abym zdjęła kurtkę a zeszliśmy aż do pomieszczenia niewielkiej siłowni. Na środku stał delikatny stolik, w rogu atlas, po przeciwnej stronie ławeczka spośród wózkiem tudzież bieżnia.
Odkąd tej pory chodziłam na dwaj treningi, w poniedziałki oraz w czwartki, starając się żadnego nie nie zwrócić uwagi. Po jednym spośród treningów w czwartek Janek zapytał, azaliż nie mogłabym przyjść w przyszłą sobotę na brydża. Popatrzyłam na niego zdziwiona, informując go naraz, że nie umiem rąbać w brydża. Wytłumaczył mi, że chciałbym, abym przyszła w charakterze hostessy, która aby podawała herbatę albo kawę a robiła nadający się klimat. Nie niezwykle wiedziałam, co to miała mieć znaczenie
natomiast stwierdziłam, iż się zastanowię.

W poniedziałek poprzedzający tę sobotę z brydżem, nim treningiem spytałam Janka, od której, aż do której trwa ów brydż, powiedział, że od momentu dziewiątej aż do drugiej, trzeciej, czułam, że w tym jest jakikolwiek haczyk, lecz spośród drugiej okolica babska zaciekawienie nakazywała mi na tego brydża nadejść. W takim razie, kończąc „ćwiczenia” powiedziałam, iż się zgadzam, zaś szczegóły omówimy w czwartek. No również było, w czwartek, na przestrzeni naszych „ćwiczeń” potwierdziłam, iż przyjdę tudzież mogę egzystować nawet uprzednio. Janek się zgodził sugerując godzinę osiemnastą.
Przyszła sobota zaś punktualnie o osiemnastej zadzwoniłam aż do drzwi, weszłam, oraz Janek jak mucha w smole mi się przyglądał. Miałam na sobie obcisłą bluzeczkę, na której wyraźnie odznaczał się staniczek i luźną tudzież krótką spódniczkę. Na nogach wysokie szpilki. Stwierdziłam „jak hostessa, to hostessa”. Janek próbował od chwili razu mnie rozebrać, toż ja spytałam, bądź mogę nasamprzód dostrzec swoje dzisiejsze pozycja pracy. Do tej pory zaraz po wejściu schodziłam do części podpiwniczonej, nie wiedząc, co jest na górze. Wprowadził mnie aż do mieszkania, na parterze, po lewej stronie była sztuka kulinarna spośród rozsuwanymi drzwiami aż do salonu.

W salonie, w części przylegającej aż do kuchni kolosalny stół tudzież krzesła, wszelako w salonie duża narożna partyjka, ciasny podręczny stoliki, dwójka fotele a kominek. W przyszłości po prawej stronie zaczynał się mały korytarz, a spośród niego dojście w akt prawny do łazienki, w której była kabina natryskowa
oraz umywalka, w przyszłości WC tudzież pokoik o charakterze gabinetu. Po przeciwnej stronie drugi duży izba jadalny plus spośród kominkiem, wysoki stolik tudzież krzesła, w jednym rogu narożna sofa, w drugim elegancka podręczna szafka.
Weszliśmy na górę, i tam wtem w regulacja dojście do łazienki. Ogłosić, aż do łazienki to troszkę, izba kąpielowy, w jednym narożniku kabina natryskowe sąsiadująca z kabiną sauny, po przeciwnej stronie wejścia duża umywalka, wzdłuż bidet, i w narożniku stół zaś duet fotele. W dalszym ciągu poprzedni trójka różnej wielkości sypialnie, w jednej spośród nich Janek powiedział, że owo jego, po czym przycisnął mnie aż do siebie oraz zaczął bardzo silnie dawać pocałunki, jednocześnie zdejmując ze mnie suma, położył na łóżku, prosząc, abym odwróciła się na kolana. Moja Cipka była już wilgotna, zaś nie zważając na owo ponownie był obłąkanie wciskania się, natomiast ów obłęd w ciągu każdym w całości jest dalszy powodujący tuż przy mnie klawy szczytowanie.
Po tych pieszczotach ubrałam się, zakładając wprost przeciwnie gacie, bluzeczkę oraz spódniczkę, Janek zasugerował, że trykoty mogę nie powoływać do życia, w mieszkaniu jest mile owo lepiej, żebym nie zakładała, albowiem mogą się podrzeć, po czym zeszliśmy na depresja, napisać recenzję, co ja mam robić. Okazało się, iż w lodówce są aktualnie kanapki przywiezione za pośrednictwem catering, powinno się będzie je wręcz przeciwnie przenieść na blat w pokoju oraz przygotowywać, kawę bądź herbatę, co kto będzie chciał. Napoje wystawimy tuż przedtem przyjściem gości. Poszłam dostrzec, jak wygląda ów izba do gry. W małym pokoju na środku, skierowany był stół, cztery wygodne krzesełka, pod spodem oknem jakaś sofa, jakieś para szafki oraz to wsio. Była poniekąd ósma, Janek stwierdził, iż idzie się ogolić, umyć tudzież wdziać. Poszłam wewnątrz nim, istotnie, zdjął ogół, co puder na sobie, stanął nim lusterkiem natomiast zaczął się golić. Ego nie byłam w stanie przejąć się, wróciłam się do sypialni, prędko pełnia zdjęłam z siebie i poszłam do łazienki, jego osoba skończył golenie a mył fizjonomia przy umywalce.

Chwyciłam ścierka, rzuciłam na podłogę tudzież wślizgnęłam się pod niego, spojrzałam, stał pochyły myjąc płeć a nade mną, jego dzwony oraz zwisająca, nie w gruncie rzeczy groźnie wyglądająca kij. Podparłam się na rękach oraz jak ciele ssie krowę, no ja uwiesiłam się ustami na jego pałce, mając ją ostatecznie bez ograniczeń całą w ustach. Ale ten jakość nie trwał nazbyt mozolnie, Janek pochylony umył fizjonomia, wytarł a nasmarował, po czym jedna ręką oparł się o blat umywalki, a druga ręką przytrzymywał moją głowę, znajdująca się w moich ustach maczuga prędko zaczęła nabierać
prywatne ogłoszenia Myślibórz odpowiedniej wielkości
oraz sztywności. Podczas gdy natychmiast była z trudem sztywna puścił mnie, popatrzył a powiedział, iż wewnątrz to, iż mu przeszkadzałam w goleniu zostanę ukarana. Sięgnął ręką na półkę, wziął jakiś krem, posmarował silnie swoją pałkę, ale oraz całe moje krocze, po czym pociągnął mnie w kierunku, dokąd stał stołek, usiadł na przed
prywatne ogłoszenia Pszczyna , mnie obrócił placami do siebie oraz zadysponował “Rozciągnij z trudem pośladki
natomiast siadaj Pupą.”

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC