This page has moved. Click here to go to the new page.

Roksana posiada super ciaśniutką cipkę

Na razie chciałem wam przedstawić moją historię która zdażyła mi się wczoraj inaczej 05.06.2012r. Jestem dwupłciowy tudzież mam żonę,która teraz ma czas, i ja mialem wielka ochote na sex.Wiec pomyslalem sobie ze wejde na czata.Jak pomyslalem w samej rzeczy zrobilem, prze dluzszy trwanie czasu nie sptkalem nikogo ciekawegopod wieczor kolo godziny 18 napisalem do jendnego kolsie co mial ksywa slaskspotkanie. Pisalismy ze soba dluzsza chwile opisujac sie poslalismy sobie fotki a on zapytal sie mnie czy:
- Przeszkadzalo żeby mi owo gdy bysmy sie spotkali na sex we 3.
Ja odpowiedzialem: oferty erotyczne wrocław – Z Dorotą znałem się od dłuższego czasu. Utrzymywaliśmy kontakty przyjacielskie, chociaż od dawna podkochiwałem się w niej. Nie miałem atoli u niej większych szans. Była piękną 20-letnią, szczupłą blondynką średniego wzrostu, o dużych oczach, długich nogach zaś średnim, wszak wybitnie kształtnym biuście. Po prostu laleczka podczas gdy się patrzy, zaś na akcesorium miła a inteligentna dziewoja (więcej: prywatne ogłoszenia gdańsk), lata cyklicznie sms-owaliśmy z Dorotą, o tym natomiast o owym, podczas gdy to znajomi. Bez większych emocji. W życiu nie było w tym żadnego napięcia seksualnego. Dorota któregoś dnia zaproponowała jakkolwiek, żebyśmy spotkali się, ot ano, kiedy owo znajomi, którzy kiedyś ze sobą nie rozmawiali. Na propozycję przystałem, tudzież dogodne sytuacja spowodowały, iż moi rodzice byli na wakacjach. Zaproponowałem zgromadzenie u mnie w domu, po cichu licząc na zbliżenie. Ku mojemu zdziwieniu Dorota przystała na to. Umówiliśmy się na popołudnie następnego dnia. Żeby do spotkania doszło musiałem podmienić się spośród kolegą w pracy, aliści stwierdziłem, że uciecha jest warta świeczki.

W zasadzie nie spodziewałem się niczego wielkiego, jakkolwiek na cały sprawa, podczas gdy na trzeźwo myślącego faceta przystało, zaopatrzyłem się w małą paczkę “gumek”, które schowałem w swoim pokoju. Dorota zadzwoniła do drzwi we właściwym czasie o 16.00. Nie przygotowywałem dla niej żadnej kolacji, ani nico z tych rzeczy. Owo miała znajdować się przyjacielska rozmowa, wskutek tego pozory takiej chciałem zachować, i to co chodziło mi po głowie od momentu zawżdy prywatne ogłoszenia towarzyskie lublin komplet toczyło się w całości prawidłowo, niemniej z trudem mi było zamelinować się mętlik. Dorota zaczęła się zwierzać spośród problemów spośród jej chłopakiem. Mówiła, iż niesłychanie go kocha, pomimo tego nie dogadują się oraz cyklicznie kłócą się ze sobą. Powiedziała nawet, iż nie wychodzi im w łóżku, gdzie wpadli w rutynę, gdyż są w sumie obecnie nad rok kalendarzowy. Wzdłuż iż byłem od chwili niej 2 lata człowiek starszy nie miałem żadnego doświadczenia seksualnego, w związku z tym zrobiło mi się niemądrze. Na szczęście Dorota prowadziła rozmowę w taki procedura, iż więcej było żartów aniżeli poważnych tematów oraz czas mimo iż zlatywał. W międzyczasie wpadliśmy na idea, iż w pełni społem coś ugotujemy. Stanęło na spaghetti. Poszło nam sprawnie, natomiast do tego było bardzo serdecznie. Do kolacji zaproponowałem jej jakieś pik, które miałem w barku rodziców. Wypiliśmy po nieco lampek, choć w żadnym wypadku nie smakował mi ten rodzaj alkoholu. Dorota powiedziała, iż potrzebuje urozmaicenia, czegoś nowego, bo jej związek stał się dla niej ambarasujący oraz niemożliwy.

- Ale wszak kochasz Tomka? – zapytałem trochę prowokacyjnie (czytaj więcej na: prywatne oferty towarzyskie kraków)

This entry was posted in Dirty Hippie Radio. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC